logo         

NOVINKY

arr3Mistryně světa používá brýle VisiballNáš nejnovější model - Golfové brýle na patování Visiball V925 začala používát a pozitivně hodnotí... arr3Úspěšná akce.... Děkujeme!!!  Během několika dní byla vyprodána limitovana nabídka na portále GolfovéSlevy.cz.   Děkujeme...

TECHNOLOGIE VISIBALL
Technologie Visiball

Brýle Visiball jsou speciální golfové brýle, jejichž unikátně vyvinuté čočky zajišťují odstínění trávy a dalších překážek během hledání ztracených míčků. Díky této technologii je čas k nalezení ztraceného míčku minimální.


Technologie brýlí Visiball je kombinací principů fyziky a fyziologie fungování a vnímání lidského oka za účelem zvýšení viditelnosti golfových míčků.

Vývojové práce na technologii těchto unikátních čoček trvaly čtyři roky, během kterých probíhalo nepřetržité testování a zkoušení.

Barvy jsou lidským okem vnímány na bázi spektrálních křivek, které jsou určeny pro 2 typy příjmových orgánů sítnice - sítnicových čípků a prutů. Díky čočkám Visiball je vnímání očí vázáno na stejnou vlnovou délku spektra, jaké vyzařují bílé míčky. Toto působení je označováno jako „Purkyňův fenomén“. Tento efekt snižuje oslnění a upozorňuje na golfový míček.


Druhým prvkem této unikátní technologie je
využití vizuální selekce mozku. Tento princip umožňuje intenzivní vidění obrazu ztraceného míčku, díky množství informací, které je lidský mozek schopen zpracovat v omezeném časovém okamžiku.

Selektivní vnímání na bázi spektrálních křivek a vizuální selekce mozku jsou podpořeny speciálními barvivy, jaké čočky Visiball obsahují, a díky tomuto jsou ztracené golfové míčky jasnější než tmavé okolí.

Brýle Visiball Vám zajistí maximální pravděpodobnost nalezení ztracených míčků.